Prezent dla uczniów w nowoczesnej odsłonie

Młodzi ludzie uwielbiają otaczać się nowoczesnymi przedmiotami. Świadczą o tym smartfony, tablety, smartwatche, dobrze wyposażone komputery, modne słuchawki itd. Dlatego nic dziwnego w tym, że kiedy nauczyciel chce kupić upominki dla swoich wychowanków z okazji zakończenia szkoły, ma poważny problem z dokonaniem wyboru. Wydaje się, że chcąc kupić coś nowoczesnego, trzeba mieć i dobry pomysł, i pieniądze. Poniekąd tak jest, ale my znamy wiele tańszych alternatyw.

Prezent dla Ucznia

Nowoczesny prezent dla uczniów to…?

Pomysłów na nowoczesne prezenty dla uczniów jest wiele, ale trudno trafić na ten, który faktycznie mógłby się im spodobać. Największy problem z doborem upominku mają ci wychowawcy, którzy nie mają dużego doświadczenia w tego rodzaju zakupach. Nawet nie wiedzą, co jest na czasie, co dziś kupuje się na tę okazję. Nowoczesny prezent dla ucznia na zakończenie szkoły to może być chociażby zabawny dyplom z indywidualną treścią, squishy, czy śmieszne długopisy. Jednak prezenty te są już dość popularne i przez wielu młodych ludzi posiadane. Warto w takim razie pomyśleć też o czymś innym, o czymś bardziej na pamiątkę.

Pamiątka lepsza niż praktyczna rzecz

Pomyśl o tym w ten sposób. Praktyczną rzecz, jaką będziesz w stanie kupić swoim uczniom, tak naprawdę może kupić sobie każdy sam, bo na pewno nie będzie to coś drogiego, czy dla nich niedostępnego. Jeżeli jednak chodzi o typowy upominek pamiątkowy, raczej nikt samemu go sobie nie kupi, bo… po co miałby to robić. Mimo to byłoby miło coś takiego dostać, coś specjalnego, wykonanego na indywidualne zamówienie dla konkretnej osoby. Taki upominek, pamiątka, to zdecydowanie lepsza propozycja.

Upominek dla Ucznia

I oto nasza rada!

Jeżeli chcesz, aby prezent dla uczniów na zakończenie szkoły był wyjątkowy, rozejrzyj się za czymś w stylu drewnianych upominków tworzonych ręcznie, wykańczanych efektownym grawerem. Proponujemy na przykład drewniane serduszka z wygrawerowanym obrazkiem i tekstem. Obrazek pasuje do okoliczności, a tekst do konkretnej osoby. Przeważnie są to następujące słowa: „Dziękujemy Wam za wytężoną pracę w roku szkolnym”. Takie serca tworzone są w formie statuetki do postawienia na półce, biurku czy gdziekolwiek, magnesy na lodówkę oraz zawieszki. Są to niewątpliwie pamiątki, które mogą służyć nawet przez wiele długich lat. W dodatku mają bardzo przystępną cenę, więc w zasadzie bez względu na to, ile osób liczy Twoja klasa, nie wykosztujesz się za bardzo, a podarujesz im coś oryginalnego, nietypowego, innego niż wszyscy. Zajrzyj na naszego bloga, by dowiedzieć się więcej na temat upominków dla uczniów.